Ostalo

FINANCIJSKI PLAN
MDOMSP- finan. plan za 2019
Plan nabave 2018
 
PRAVILNICI
Pravilnik o sigurnosnim procedurama pri radu zaposlenika i zaštitarske službe
Odluka o pravilima ponašanja u prostorijama centra za socijalnu skrb Jastrebarsko
Pravilnik o obradi i zaštiti osobnih podataka
Pravilnik o provedbi postupaka jednostavne nabave roba, usluga i radova
 
REBALANS
DRUGI REBALANS
PRVI REBALANS
 
FINANCIJSKI IZVJEŠTAJI
REFERENTNA STRANICA  1.1-30.6.2018
PR-RAS 1.1.-30.6.2018
OBVEZE 1.1-30.6.2018
REFERENTNA STRANICA  1.1-31.3.2018
PR-RAS 1.1.-31.3.2018
OBVEZE 1.1-31.3.2018

BILANCA  1.1-31.12.2017
PR-RAS 1.1.-31.12.2017
REFERENTNA STRANICA 1.1.-31.12.2017
Obveze 01.01. - 30.09.2017.
PR-RAS 01.01.- 30.09.2017.
Referentna stranica 01.01. - 30.09.2017.
Obveze 01.01. - 30.06.2017.
PR-RAS 01.01 - 30.06.2017.
Referentna stranica 01.03. - 30.06.2017.
Obveze 01.01.2017. - 31.03.2017.
Proračun 01.01.2017. - 31.03.2017.
Referentna stranica 01.01.2017. - 31.03.2017.
Obrazac bilanca stanje na dan 31.12.2016.g.
   
Izvještaj o prihodima i rashodima, primicima i izdacima za 2016.g.
Bilanca stanje na dan 31.12.2016.
Bilješke uz godišnji fin. izvještaj od 01.01.2016. do 31.12.2016.
Ref. stranica - Izvještaji proračuna, proračunskih i izvanproračunskih korisnika 01.01.2016.b - 31.12.2016.
Izvještaj o prihodima i rashodima, pimicima i izdacima 01.01 - 30.09.
Rebalans I. / usklađenje sa stanjem CZSS - preknjiženje
Izvještaj o obvezama 01.01. - 30.09.
Izjveštaj o prihodima, rashodima, primicima, izdacima 01.01. - 31.03.
Izjveštaj o prihodima, rashodima, primicima, izdacima 01.01. - 30.06.
Izvještaj o obvezama 01.01. - 31.03.
Izvještaj o obvezama 01.01. - 30.06.
Plan javne nabave za 2016.g.
Bilanca 31.12.2015.
Izvještaj o prihodima i rashodima 01.01. - 31.12.2015.
Izvještaj o prihodima i rashodima od 30.09.2015.
Izvještaj o prihodima i rashodima od 30.06.2015.
Bilanca 31.12.2013.
Izvještaj o prihodima i rashodima 31.03.2014.
Izvještaj o prihodima i rashodima 31.06.2014.
Izvještaj o prihodima i rashodima 31.09.2014.
Izvještaj o prihodima i rashodima 31.12.2014.
Bilanca 31.12.2014.
Izvještaj o prihodima i rashodima 31.03.2015.
Plan javne nabave 2014.
Plan javne nabave 2015.
Procedura zaprimanja računa

 

 

Kontakt

  • A: Trg Ljube Babića 29
    10420 Jastrebarsko
  • T: 01/6281-482
    F:
    javiti broj
  • e: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Kako do nas?

Primajte novosti

Primajte novosti na Vašu e-mail adresu iz našeg centra za socijalnu skrb.